آتل فایبرگلاس موجب بالا رفتن فشار خون یک پیرزن در چین شد

آتل فایبرگلاس با پیچاندن اندام آسیب دیده، مفاصل مچ دست و پا را در حالت استراحت نگه می دارند تا تحرک و درد را محدود کنند.

به عنوان مثال، آنها را می توان در مورد ریزارتروز برای کاهش خطر تغییر شکل انگشت شست یا سندرم تونل کارپال برای حفظ موقعیت خنثی مچ دست و جلوگیری از فشرده شدن عصب میانی استفاده کرد.

با جبران عملکرد ناقص اندام، ارتزهای فانکشنال به بیماران اجازه می‌دهند تا محدوده خاصی از حرکت را بازیابی کنند و در نتیجه تحرک داشته باشند.

اینها شامل آتل های خم شدن مچ یا اکستنشن است که سفتی یا بخیه های تاندون های یک یا چند انگشت را جبران می کند.

آتل فایبرگلاس یک آتل سفت مچ دست است که توسط برند متخصص در دستگاه های پزشکی برای جلوگیری یا معکوس کردن بسیاری از آسیب شناسی ها طراحی شده است.

این آتل فایبرگلاس سطح متوسطی از حمایت را فراهم می کند و مچ را تثبیت می کند.

این ارتز سفت که در شب یا زمانی که مچ در حال استراحت است استفاده می‌شود، با محدود کردن حرکات خطرناک و در عین حال آزادی زیادی برای انگشتان دست، کاربر را در حرکات مچ همراهی می‌کند. برای ایجاد پشتیبانی بهینه، فشار بر روی تونل کارپال اعمال می شود.

آتل مچ دست سفت و سخت در سه اندازه موجود است و کاملاً با مورفولوژی هر فرد سازگار است.

مدل های خاصی برای مچ دست راست و چپ موجود است.در صورت درد مچ دست مربوط به تاندونیت شست، ارتزها یا آتل ها کورکورانه انتخاب نمی شوند.

این راه حل ها همچنان دستگاه های پزشکی هستند که به توصیه یک متخصص بهداشت نیاز دارند تا به بهترین وجه ویژگی های هر مورد را برآورده کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.