از لامپ ال ای دی 50 وات افراتاب برای درمان جوش نوزادان استفاده می شود

نتایج تحقیق در مورد تأثیر ضربه موج 1.2/50 میکرو ثانیه (8/20 میکروثانیه) بر قابلیت اطمینان لامپ ال ای دی 50 وات افراتاب تجاری در مقاله ارائه شده است. ب

رای دو نوع لامپ، متفاوت در دوره گارانتی اعلام شده، آزمایشاتی انجام شد که در آن نحوه انتشار ضربه 1.2/50 µs (8/20 µs) در سیستم های تامین آنها مشخص شد.

در طول آزمایش‌ها، اثراتی که بر روی سطوح بحرانی ایجاد می‌کند و چگونگی تأثیر سطح آن بر احتمال خرابی لامپ آزمایش‌شده مورد بررسی قرار گرفت.

این راه حل ها در حال حاضر در تولید انبوه لامپ های ال ای دی مورد استفاده قرار می گیرند و از ویژگی های دستگاه های ارزان قیمت هستند.

تست های حساسیت برای یک گروه 150 لامپ به طور مساوی به 10 دسته تقسیم شده انجام شد. آزمایش ها مطابق با استانداردهای EN 61000-4-5: 2014 و EN 61547: 2009 با یک استثنا انجام شد: سطح ضربه محدود به 0.5 کیلوولت توصیه شده در EN 61547: 2009 برای این کلاس از قطعات نبود.

اما به مقداری افزایش یافته است که منجر به آسیب دائمی می شود. این آزمایش‌ها به ما امکان می‌دهد حاشیه را از مقدار مشخص شده در استاندارد تا حساسیت لامپ‌های آزمایش‌شده روی این نوع اختلال تعیین کنیم.

فرآیند طراحی تجهیزات روشنایی مدرن باید علاوه بر اطمینان از پارامترهای عملکردی مورد نیاز – ایمنی کافی را در برابر اختلالات الکترومغناطیسی مشخصه برای محیط کار آنها تضمین کند.

همچنین باید ایجاد اختلالات را به حداقل برساند، که جوهر سازگاری الکترومغناطیسی را برای این نوع دستگاه تعیین می کند. یکی از جنبه های اصلی سازگاری الکترومغناطیسی که به طور گسترده شناخته شده است.

حفاظت از محیط در برابر اختلالات الکترومغناطیسی ناخواسته ایجاد شده است. مورد دیگر به همان اندازه مهم اطمینان از عملکرد صحیح دستگاه در محیط واقعی در صورت وجود اختلالات الکترومغناطیسی است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.