استفاده از خاویار طلایی در لیست تغذیه روزانه باعث درمان بیماری ها می شود

oday نقش مهمی در حفظ انواع مختلف ماهیان خاویاری ایفا می کند زیرا آنها 6 گونه مختلف را پرورش می دهند. هدف آنها تولید خاویار عالی به روشی پایدار است که یک کار چالش برانگیز است.

این کاری است که نیاز به صبر، فداکاری و مراقبت از حیوانات دارد. برای اینکه به شما نشان دهم این کار چقدر سخت است، اجازه دهید یک واقعیت اساسی را به اشتراک بگذارم: مزرعه پرورش ماهیان خاویاری را در دهه 1980 آغاز کرد، در حالی که اولین دسته خاویار در سال 1992 تولید شد.

چرخه زندگی ماهیان خاویاری بسیار طولانی است و به 8 تا 13 عدد نیاز دارد. سال (در مورد HusoHuso حتی 20 سال) تا زمانی که آنها شروع به تولید قلیه کنند.

بنابراین، اگرچه خاویار طلایی آخرین محصول تجاری آنهاست، اما بزرگترین عشق آگرویتتیکا در واقع ماهیان خاویاری است.

خاویار

این مزرعه در نزدیکی دریاچه گاردا، در دامنه کوه های آلپ ایتالیا قرار دارد که از آن آب شفاف کریستالی (ذوب برف) برای استخرهای طبیعی که این ماهی های بزرگ در آن پرورش می یابند، تامین می شود. فقط برای درک این احساس، مزرعه بیش از 150 هکتار از استخرهای عظیم را گسترش می دهد که زیستگاه طبیعی ماهیان خاویاری را تقلید می کند.

من می گویم بزرگ چون برخی از ماهیان خاویاری می توانند تا 8 متر رشد کنند و تا 3 تن وزن داشته باشند. Agroittica سالانه حدود 25 تن خاویار تولید می کند که آن را به یکی از بزرگترین تولید کنندگان در جهان تبدیل می کند (15٪ از کل تولید جهان).

از 6 نوع خاویاری که تولید می کنند، 4 نوع و در مراحل مختلف تهیه این فرصت را داشتم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.