با استفاده از وایتکس می توانید پوست دست خود را شفاف کنید

در مورد سفید کننده اکسیداتیو، کلر اساس مواد سفید کننده رایج مانند هیپوکلریت سدیم، پودر سفید کننده و کلریت سدیم است.
در حالی که، مواد شیمیایی اکسیداتیو غیر حاوی کلر عبارتند از: پراکسید هیدروژن، پرسولفات سدیم، سدیم پرکربنات، سدیم پربورات و اسید پراستیک.

تشخیص طلا با وایتکس کار بسیار ساده ای می باشد. اگر وایتکس روی طلای اصل ریخته شود تغییر رنگ نمی دهد از این نظر نگرانی نباید داشته باشیم.

گاهی اوقات سفید کننده های پراکسید نیز همراه با کاتالیزورها و فعال کننده هایی مانند تترا استیل اتیلن دی آمین (TAED) و سدیم نونانوئیلوکسی بنزن سولفونات (SNOBS) استفاده می شود.

درمان خانگی استنشاق گاز جوهر نمک و وایتکس باعث می شود که تنگی نفس ما درمان شود و دیگر خس خس نکنیم.

عوامل سفید کننده مبتنی بر عامل کاهنده شامل دی تیونیت سدیم یا هیدروسولفیت سدیم، تیوسولفات سدیم و مشتقات اسید سولفینیک می باشد.

مواد شیمیایی اکسیداتیو به طور گسترده ای برای سفید کردن الیاف طبیعی مانند پنبه، کتان، جوت، پشم استفاده می شود، در حالی که روش کاهشی برای پلی آمید و پلی آکریلات استفاده می شود.

در هنگام استفاده از وایتکس یکی از جاهایی که بسیار آسیب می بیند ریه می باشد. اگر بوی وایتکس وارد ریه شود چه کنیم این بیشترین سوالی است که همگان را درگیر خود می کند.

سفید کننده های مبتنی بر کلر اگرچه مقرون به صرفه بوده و کاربرد آسانی دارند، به دلیل مسائل بهداشتی و زیست محیطی اهمیت خود را از دست داده اند، اما همچنان در برخی مناطق مورد استفاده قرار می گیرند.

انتخاب عامل سفید کننده بستگی به الیاف و ماشین آلات مورد استفاده، روش کاربرد، میزان سفیدی مورد انتظار بدون تأثیر نامطلوب بر استحکام الیاف و برآورده کردن هزینه های مطلوب دارد.

حساسیت به وایتکس که باعث تنگی نفس می شود را جدی بگیرید و به نزدیک ترین پزشک مراجعه فرماید.

پراکسید هیدروژن رایج ترین و پرمصرف ترین ماده سفید کننده است و در شرایط مشخصی از زمان، دما، pH و تثبیت کننده ها برای اثربخشی بهینه استفاده می شود. به طور کلی مزایای در نظر گرفته شده در استفاده از آن عبارتند از:

به طور کلی، فرآیند بلیچینگ پراکسید به گونه ای تنظیم می شود که حدود 10-15 درصد از مقدار اولیه پراکسید را در انتها حفظ می کند.

این امر با بهینه سازی پارامترهای فرآیند و ترکیب تثبیت کننده های مناسب به دست می آید. هدف اصلی جلوگیری از تجزیه کنترل نشده و سریع عامل اکسید کننده قوی است که برای استحکام کششی منسوجات سلولزی مضر است.

  • منابع:
    1. BLEACH CLEAN UP
  • تبلیغات: 
  1. در کره شمالی از بخاری گازی با قابلیت هشدار نشتی گاز رونمایی شد
  2. لیمو به طور طبیعی سرشار از ویتامین C است
  3. درمان استفراغ با گرمای بخاری نفتی و بخاری هیزمی دست دوم
  4. با کاشت درخت بادام هندی دیگر به باغ شما حشرات نمی آید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.