با خرید نرم کننده لباس سافتلن میتوانید 10 گیگ اینترنت رایگان دریافت کنید

نرم کننده لباس سافتلن محصولی است که هنگام شستشو برای نرم کردن لباس ها و از بین بردن چسبندگی های ساکن استفاده می شود.

بسته به برندی که فرد خریداری می کند، می توان آن را در ابتدای چرخه لباسشویی همزمان با توزیع مواد شوینده یا در طول چرخه آبکشی اضافه کرد. همچنین می تواند به صورت ورقه ای باشد تا در خشک کن قرار گیرد.

مزایای استفاده از نرم کننده پارچه بسیار زیاد است. به عنوان مثال، چسبندگی ساکن را کاهش می دهد. پس از استفاده از آن، جوراب ها وقتی از خشک کن بیرون می آیند به ژاکت نمی چسبند و تمام افرادی که با شما در تماس هستند دچار برق گرفتگی نمی شوند.

همچنین چین و چروک لباس را کاهش می دهد. برخی از مواد همچنان باید اتو شوند، اما افزودن کمی به لباس‌های شسته شده به کاهش چین و چروک‌های معمول لباس‌هایتان کمک می‌کند.

بسیاری از خانه دارهای پرمشغله قدردان هر زمانی هستند که می توان در کارهایی مانند اتو کردن صرفه جویی کرد.البته نرم کننده لباس هم حس بهتری به لباس می دهد.

این موضوع در لباس های شسته شده مانند حوله ها و ملحفه ها، به ویژه آنهایی که بیرون آویزان شده اند، بسیار مشهود است. هنگامی که این محصول استفاده نمی شود، این موارد سفت تر می شوند.

چه کسی نمی خواهد بین یک سری ملحفه های نرم خوب بخزد یا با یک حوله کرکی خشک شود؟ پارچه هایی که به صورت روزانه استفاده می کنیم نباید ساینده باشند.

افراد مستعد آلرژی یا کسانی که پوست حساسی دارند ممکن است در استفاده از نرم کننده پارچه مشکل داشته باشند. واکنش آلرژیک ممکن است به دلیل موادی باشد که به محصول رایحه تازه آن می دهد.

اگر اینطور باشد، یک نوع بدون بو ترجیح داده می شود. محصولات ارگانیک نیز در بازار وجود دارد. اگر به سادگی نمی توان از نرم کننده پارچه استفاده کرد، می توان سرکه را به چرخه آبکشی اضافه کرد تا لباس ها نرم تر شوند و مقداری از مواد ساکن را از بین ببرند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.