با خوردن انار ترش دون شده چربی دور شکم خود را از بین ببرید

سالاد فتا انار ترش دون شده سالاد زمستانی عالی را می سازد. تازه، دلچسب و سیر کننده است. ترکیبی از سبزیجات ترد، پنیر فتا شور، پیاز قرمز و دانه های انار شیرین به خودی خود خوشمزه است، اما ما با این دستور تهیه سالاد انار با افزودن کلم بروکلی تفت داده شده در آب لیموی تازه، آن را یک قدم جلوتر برداریم.

یک وینگرت موسیر برشته شده شیرین و پسته ترد مواد اضافی هستند که این را به ترکیبی عالی از طعم ها تبدیل می کنند.کلید یک سالاد عالی، ایجاد تعادل کامل بین طعم های خوشمزه و بافت های جالب و متضاد است.

این سالاد جشن دقیقاً این کار را انجام می دهد. شبیه سالاد زمستانی من بود اما با کمی تغییرات.کلم بروکلی تفت داده شده با فتا خامه ای، پسته و دانه های ترد انار به این سالاد طعم خاورمیانه ای می دهد.

این قسمت تازه و خوش طعم است که به خوبی با هر وعده غذایی تعطیلات جفت می شود. اما به خودی خود عالی است، همچنین با پروتئین مورد علاقه شما (مانند تکه های مرغ سوخاری!).

این سالاد انار و فتا خوشمزه است و به راحتی سازگار می شود! وینگرت ساده فقط به چند ماده نیاز دارد و این سالاد مقوی و سالم زیبا و جشن است.

همچنین متوجه شده ام که با چند سبزی سرخ شده متفاوت کار می کند. در طول آزمایش دستور غذا، من ابتدا به جای کلم بروکلی، با گل کلم بوداده شروع کردم.

من چند سالاد را با یک سبزی تاهینی برشته با ریختن گل کلم کلم بروکلی در 2 قاشق غذاخوری تاهین با روغن زیتون و آب لیمو تست کردم. نتیجه نهایی خوب بود اما سبزیجات به خوبی بدون تاهین ترد نشدند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.