تاثیرات قهوه روی انسان

بیایید با آن روبرو شویم، اگر دانش آموزان ما با ما قهوه نمی نوشند، پس از آن به کافی شاپ محلی مورد علاقه خود می روند تا کافئین خود را دریافت کنند.

ما این فرصت را داریم که نوشیدنی مورد علاقه‌شان را که به روشی سالم‌تر با شیر سالم، کافئین کمتر و قند کم‌تر تهیه شده است، به آن‌ها ارائه دهیم ، قهوه اسپرسو لاوازارا تلخ در حالی که هنوز هم طعم و مزه و طعمی دارد!

نوشیدنی های قهوه بر پایه شیر را به عنوان بخشی از وعده غذایی قابل استرداد در نظر بگیرید. این می تواند به افزایش مشارکت کمک کند، قهوه ترک فوری یعنی درآمد بیشتر برای برنامه تغذیه مدرسه شما حساب می شود.

علاوه بر این، اگر مدرسه شما اجازه غذاخوری در خارج از دانشگاه را می دهد، سرو نوشیدنی قهوه راهی عالی برای تشویق آنها به ترک دانشگاه است.

برخی از مدارس قهوه‌بارهایی با دستگاه‌های اسپرسوساز فانتزی دارند که همه چیز را برای شما درست می‌کنند. در حالی که این ماشین ها عالی هستند، قهوه اسپرسو عربیکا اما گران هستند.

اگر یک دستگاه اسپرسوساز در بودجه شما نیست، نگران نباشید! هنوز هم می توانید با استفاده از قهوه فوری نوشیدنی های خوشمزه درست کنید.

در حالی که استفاده از کف‌کننده شیر هنوز توصیه می‌شود، قهوه هسته خرما یک مایکروویو ساده می‌تواند به همان اندازه مؤثر باشد.

 

 

  • منابع:
    1. Coffee in Schools: What’s all the Buzz

تبلیغات: 

  1. اولین گوشواره ساخته شده با شن در ایتالیا
  2. سرقت طلا از یک مردی در عابر پیاده سر تیتر خبر
  3. انگشتر که باعث قطع انگشت شخصی در تهران شد
  4. دستبندی که در راه رفتن به کودک کمک میکند

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.