حوله استخری زنانه انتقال میکروب به بدن را کم میکند

سوزاندن این کالری ها زمانی آسان تر می شود که برای مراقبت از عرق به یک حوله استخری زنانه وابسته باشید.

حوله بدنسازی کوچکتر از حوله حمام اما بزرگتر از حوله صورت است. یک حوله بدنسازی خوب باید فوق العاده جاذب باشد و سریع خشک شود تا زمانی که در باشگاه هستید، همیشه بتواند مانند شما برای کارهای بیشتر آماده باشد.

کف دست‌های شما یکی از سریع‌ترین انتقال‌دهنده‌های میکروب‌ها هستند و پوست آن‌ها خیلی طول نمی‌کشد تا نرمی خود را از دست بدهد. این امر مراقبت از دستان خود را برای پوست و بهداشت ضروری می کند.

یک حوله دستی خوب برای این امر بسیار مهم است. حوله های دستی کوچکتر از حوله های حمام هستند اما بزرگتر از حوله های صورت هستند. آنها باید جاذب و فوق العاده بر روی پوست شما نرم باشند.

حوله های پنبه ای مصری به شدت جذب می شوند که به این معنی است که آب زیادی خیس می کنند. با این حال، جذب بالا نیز با سردرد مرطوب همراه است. نکته منفی این است که این حوله ها تا مدت ها پس از استفاده خیس می مانند.

همچنین، اگر در آب و هوای مرطوب زندگی می کنید، چنین حوله هایی نیز می توانند خود به خود خیس شوند. عجیبه درسته؟ از سوی دیگر، حوله‌های نخی ترک از نظر نرمی، جذب و خشک شدن، تعادل مناسبی دارند.

اینکه کدام یک از این دو بهتر است تا حد زیادی به نیاز شما بستگی دارد. اگر از حس سلطنتی و گرم پیچیده شدن در یک حوله پف کرده لذت می برید، باید به سراغ حوله نخی مصری بروید.

اگر به دنبال حوله ای سبک وزن و مناسب سفر هستید که بدون دردسر خشک شود، حوله ترکی باید انتخاب شما باشد.حوله هایی که از پنبه ساخته شده اند، اهداف مختلفی را در اطراف خانه به شما ارائه می دهند.

حوله های نخی چه برای حمام یا اتاق مهمان به آن ها نیاز داشته باشید، برای استفاده روزمره ایده آل هستند. با این حال، همه حوله های نخی به یک اندازه ساخته نمی شوند.

به دنبال مواد پنبه‌ای ترکی و مصری باشید زیرا نرم‌ترین و جاذب‌ترین حوله‌ها هستند. اگر قصد دارید یکبار سرمایه گذاری کنید، حوله های بامبو را به دلیل دوام فوق العاده شان انتخاب کنید.برای مسافرت و ورزش، حوله های میکروفایبر بهترین عملکرد را دارند.

آنها خیلی سریع خشک می شوند و دارای خواص ضد میکروبی هستند، بنابراین شما در تمام مدت دویدن خود از میکروب ها پاک می شوید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.