دختری با فروختن انبه در میدان تره بازار تهران برای خود جهیزیه خرید

همه چیز را درباره فروش انبه در میدان تره بازار تهران بدانید.

درختان انبه انواع مختلفی دارند. برخی کوچک هستند، در حالی که برخی دیگر میوه های بزرگ می کارند. دو نوع اصلی درختان انبه وجود دارد.

درختان انبه که برای تولید انبه رشد می کنند و درختان انبه که برای اهداف زینتی استفاده می شود.

درختان انبه یکی از محبوب ترین درختان میوه به حساب می آیند که به خاطر میوه های شیرین و معطری که دارند شناخته می شوند. آنها برای مقاصد مختلف از آبمیوه گیری و خشک کردن گرفته تا تازه استفاده می شوند.

این میوه منحصر به فرد استوایی به طور گسترده مصرف می شود، اما به نظر می رسد که ما اطلاعات کمی در مورد تنوع گونه های گیاهی باشکوه داریم.

برای باز کردن ذهن شما به عمق تنوع در دنیای انبه، ما برخی از شگفت انگیزترین درختان انبه را بررسی می کنیم.درخت انبه عسلی بومی چندین منطقه گرمسیری آمریکای جنوبی است.

درخت انبه عسلی نوعی گیاه گلدار از خانواده Sapotaceae است. نام “انبه عسلی” به میوه آن اشاره دارد که شبیه یک توت کوچک، گرد، نارنجی متمایل به زرد، شیرین و خوراکی است.

میوه ها معمولا قرمز، گاهی سبز و حاوی یک دانه هستند. بر خلاف بسیاری از انواع دیگر انبه، دانه انبه عسلی خوراکی و مغذی است و حاوی حدود 50 درصد پروتئین و 25 درصد کربوهیدرات است.

درخت انبه عسلی تا 30 متر رشد می کند و قطر تنه آن تا 1 متر می رسد. این درخت به دلیل تولید خوشه های سفید و معطر گل ها شناخته شده است.این درخت انبه بومی مکزیک است.

اولین بار در سال 1887 زمانی که یک گیاه شناس مکزیکی درخت انبه کیت را در راه بازگشت از جمع آوری گیاهان در چیاپاس پیدا کرد، کشف شد. درخت انبه ترکیبی بین انبه هندی آلفونسو و انبه مکزیکی Manzano de Paz است.

درخت انبه درختی است که به سرعت رشد می کند و در عرض 5 سال به ارتفاع 10 تا 15 متر می رسد. برگ های آن سبز تیره، براق و چرمی است.

این درخت میوه های بزرگ زرد نارنجی تولید می کند. میوه ها سرشار از ویتامین C هستند و اغلب برای تهیه آبمیوه استفاده می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.