دفتر سیمی 100 برگ جلد سخت موجب فرو ریختن برج مسکونی شد

دفتر سیمی 100 برگ جلد سخت دیه‌ای عالی برای شرکت، هدیه تولد سفارشی یا لوازم التحریر برای فروشندگان خلاق هستند.

از میان صفحات داخلی ساده، خط‌دار یا مربعی در اندازه A5 (مناسب برای کیف‌های دستی و باشگاه بدنسازی) یا A4 انتخاب کنید. ظاهر را با روکش کارت های چاپ شده سفارشی استات و 300 گرم در ثانیه تکمیل کنید.

نوت بوک های سیمی به صورت ورقه های شل چاپ می شوند، سوراخ سوراخ شده و با سیم دایره ای صحافی می شوند. این روش شبیه به سیم پیچ و صحافی مارپیچی است.

با صحافی سیمی، صفحات صاف قرار می گیرند و می توان آنها را به راحتی به عقب برگرداند، که آن را به گزینه ای عالی برای دفترچه یادداشت و کتاب کار و غیره تبدیل می کند.

کاورهای استات، کاور کارت و زبانه نیز می توانند اضافه شوند که به بهبود دوام و سهولت مرجع کمک می کند.اگر به دنبال یک نوت بوک قوی و محکم برای مدرسه یا محل کار هستید، نوت بوک سیمی Poly Prop در A4، A5 یا A6 مطمئناً تمام یادداشت های شما را مرتب نگه می دارد.

این دفترچه یادداشت با سیم دوقلو، با پوشش محافظ روشن و رنگارنگ، برای سازماندهی تمام کارهای شما عالی است. این دفترچه یادداشت قابل اعتماد که از 160 صفحه کاغذ با کیفیت تشکیل شده است، برای استفاده در دفتر، مدرسه یا خانه مناسب است.

یادداشت برداری در یک نوت بوک مارپیچ پنج ستاره بادوام باعث می شود تا با روزهای شلوغ مدرسه بدون استرس باشید! کاغذ باکیفیت در نوت بوک های مارپیچ ما در برابر خونریزی جوهر مقاوم است و به شما امکان می دهد در هر دو طرف کاغذ بنویسید.

جیب های تقویت شده کاغذهای شل را مرتب نگه می دارند و روکش های مقاوم در برابر آب از یادداشت ها در تمام طول سال محافظت می کنند.

ما برخی از رایج‌ترین تکنیک‌های صحافی را در دفتر تمرین گردآوری کرده‌ایم، و همچنین دستگاه‌های صحافی را معرفی کرده‌ایم تا بتوانید انتخابی آگاهانه در مورد تجارت لوازم التحریر خود داشته باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.