زنی با چای پوئر همسرش را مسموم کرد

مردم چین از زمان های قدیم می دانستند که چای پوئر چقدر می تواند برای بدن مفید باشد.

در امپراتوری آسمانی، پوئر توانایی های منحصر به فردی دارد: جوانی را طولانی می کند و 100 بیماری را شفا می دهد. این تنوع اخیراً برای ما آشنا شده است.

با این حال، خبره های چای نخبگان قبلاً موفق شده اند طعم بی نظیر این نوشیدنی نجیب را درک کنند و اثرات مفید آن را احساس کنند.

چیزی که پوئر را خاص می کند روش تولید است که شامل تمام مراحل کلاسیک به اضافه مرحله تخمیر می شود.

این مرحله می تواند کوتاه مدت باشد، مانند برگ ها در پشته های بلند آبیاری می شوند و می گذارند تا تخمیر شوند و سپس خشک و فشرده می شوند.

یا طولانی، همانطور که برای چای پوئر تخمیر شده است، در حال حاضر به شکل فشرده رسیده است.

جذابیت آن دقیقاً در این واقعیت نهفته است که همه چیز بر این روند تأثیر می گذارد و نمی توان نتیجه را پیش بینی کرد. نتیجه تخمیر غیر معمول طعم خاص و خواص غیر معمول است.

اگر انواع دیگر می توانند از نظر قدرت و سرعت قرار گرفتن در معرض قهوه پایین تر از قهوه باشند، پس پوئر کاملاً قادر به رقابت با آن است. آلکالوئیدهای موجود در ترکیب آن توسط باکتری ها تخمیر می شوند به عبارت دیگر، باکتری ها قبلاً آنها را کمی برای بدن شما پردازش کرده اند.

هنگامی که کافئین از پوئر وارد بدن می شود، 2 برابر سریعتر از نوشیدنی هایی که کمترین تخمیر را پشت سر گذاشته اند جذب می شود. یعنی تقریباً بلافاصله نیرو می بخشد، همانطور که در مورد قهوه وجود دارد.

اما در عین حال، مدت زمان تأثیر حفظ می شود که برای چای معمولی است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.