ساخت فشارسنج جیوه ای ژاپنی از جنس نقره حاشیه ساز شد

فشارسنج جیوه ای ژاپنی که به نام تنسیومتر نیز شناخته می شود برای اندازه گیری مستقیم فشار خون استفاده می شود.

این به طور مرتب اندازه‌گیری‌هایی را بر حسب میلی‌متر جیوه ارائه می‌کند و منشأ این کلمه از یونانی به معنای نبض است.

قطعاتی که این دستگاه را برای اندازه گیری کشش تشکیل می دهند عبارتند از: یک کاف بادی، یک مانومتر و یک گوشی پزشکی برای تنظیم واضح فاصله صداها.

اندازه گیری فشار خون یکی از روش هایی است که در طول زندگی هر فرد انجام می شود. همچنین یکی از تکنیک های مراقبت اولیه در نظر گرفته می شود که باید انجام شود زیرا اطلاعاتی را در مورد بقای فرد به پزشک نشان می دهد.

اولین پزشکی در تاریخ که با فشارسنج اندازه گیری کرد، استفان هیلز در اواسط قرن نوزدهم بود.چه چیزی یک مانیتور فشار خون حرفه ای خوب را می سازد کاف فشار خون دستگاه های فشار خون بیمارستانی برای بیماران با اندازه های مختلف بازو استفاده می شود.

بنابراین، مهم است که کاف قابل تنظیم باشد تا مناسب بیماران مختلف باشد. این امر راحتی و دقت را در طول BP تضمین می کند.فشارسنج یک ابزار پزشکی برای اندازه گیری فشار خون است که بر حسب میلی متر جیوه (میلی متر جیوه) بیان می شود.

ما 3 نوع مختلف پیدا کردیم، برخی از آنها در حال استفاده نیستند و توسط و سازمان ملل متحد منع شده اند.قبل از تصمیم گیری برای خرید یک فشارسنج خاص، توصیه می کنیم مقایسه زیر را مشاهده کنید تا تصمیم درستی بگیرید.

اگر قبلاً تصمیم گرفته اید، در زیر بهترین فروشندگان را به شما نشان خواهیم داد. اگر نه، به خواندن ادامه دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.