شیشه سکوریت مکان امنی برای خوابیدن سگ های خیابانی است

به منظور دستیابی سریع و دقیق تنش شیشه سکوریت روش جدیدی برای پیش‌بینی تنش شیشه در طول فرآیند خاموش کردن با تکنیک تحلیل غیر تماسی، آنلاین و بلادرنگ پیشنهاد شده است.

بر اساس اسکن مادون قرمز دمای سطح بی‌درنگ در طول فرآیند خاموش کردن شیشه، مدل ویسکوالاستیک غیرخطی شیشه‌ای برای محاسبه برنامه‌ای قوانین تغییرات تنش سطح شیشه در طول فرآیند خاموش کردن ایجاد شد.

نتایج نشان می دهد که تحت پارامترهای فنی مختلف، دمای سطح شیشه با گذشت زمان به طور تصاعدی کاهش می یابد. تنش سطحی تنش کششی را در مرحله اولیه نشان می دهد و زمانی که دمای شیشه کمتر از دمای تبدیل باشد به تنش فشاری تبدیل می شود.

تنش فشاری به سرعت افزایش می‌یابد و در حین خاموش کردن در حدود 15 ثانیه پایدار است. فشار هوا، ارتفاع شبکه هوا و دمای گرمایش به طور قابل‌توجهی بر تنش شیشه‌های سکوریت شده تأثیر می‌گذارد و سرعت ضربه زدن بر تنش شیشه‌های سکوریت تأثیری ندارد.

در مقایسه با مقادیر اندازه‌گیری شده توسط تنش‌سنج خطاهای مطلق نتایج پیش‌بینی آنلاین از 5 اینچ مگاپاسکال تجاوز نمی‌کند و خطاهای نسبی بیش از 5 درصد نیستند.

این تحقیق نشان می‌دهد که فناوری پیش‌بینی استرس بدون تماس، آنلاین و بلادرنگ را می‌توان در طول فرآیند شیشه‌های سکوریت به دست آورد، که همچنین مبنایی نظری برای کنترل خودکار پارامترهای شیشه‌ای فراهم می‌کند.

اغلب ممکن است در مورد شیشه گوریلا و شیشه سکوریت برای تلفن های همراه شنیده باشید. مردم هنگام خرید گوشی هوشمند از صفحه لمسی گوشی خود محافظت می کنند.

آیا از این دو نوع عینک مختلف اطلاع دارید؟ اگرچه هر دوی آنها برای صفحه نمایش موبایل استفاده می شوند، اما چند تفاوت اساسی دارند. آنها به عنوان محافظ صفحه نمایش و محافظ صفحه شناخته می شوند.

هر دوی آنها به محافظت از صفحه نمایش گوشی شما در برابر آسیب، خط و خش، گرد و غبار، اثر انگشت، آب و مواد روغنی کمک می کنند. اما بیایید تفاوت بین شیشه گوریلا و شیشه سکوریت را با شما به اشتراک بگذاریم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.