عایق رطوبتی جدید مدرن ارزان

وجود آب و رطوبت در ساختمان به تدریج باعث فرسوده شدن و آسیب رساندن به قسمت هایی می شود که در معرض آن قرار دارند. عایق رطوبتی جدید مدرن پوشش هایی هستند با ترکیبات متفاوت که با هدف حفاظت ساختمان، سطوح و … در برابر آب ساخته می شوند. آّب بندی کردن بخش هایی از ساختمان مانند پشت بام، دیوارها، سرویس بهداشتی، نمای بیرونی، مخازن آب در استخرها و … از فرسوده شدن این قسمت ها جلوگیری می کند. عایق های رطوبتی در تمام نقاطی که در معرض آب قرار دارند مورد استفاده قرار می گیرد.

عایق رطوبتی جدید جایگزین عایق های سنتی مانند کاهگل، ایزوگام و قیرگونی شده اند. عملکرد این عایق رطوبتی پشت بام به این صورت می باشد که به بافت زیرین سطوح نفوذ می کند و از آسیب رساندن و فرسوده شدن ساختمان توسط آب و رطوبت جلوگیری می کند. از مهمترین ویژگی های این عایق ها می توان به تحمل بالا در برابر انبساط ها و انقباض ها نام برد که بدون هیچگونه خطری قابل اجرا می باشند. از دیگر ویژگی های این محصول میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

1. وزن سبک

2. غیر قابل اشتعال

3. قدرت تحمل بالا در مقابل فشار آب زیاد

عایق رطوبتی جدید مدرن ارزان

خرید عایق رطوبتی نانو

خرید عایق رطوبتی نانو عایق های رطوبتی نانو پوشش هایی هستند که برای عایق بندی و آب بندی سطوح در قسمت هایی از ساختمان که در معرض آب و رطوبت قرار دارند استفاده می شود. عایق رطوبتی نانو از مواد پلیمری با استفاده از فناوری نانو تولید می شوند. این عایق رطوبتی براساس فرایند به کار رفته در تولید آن با تاثیراتی که بر روی سطوح می گذارد علاوه بر اینکه باعث افزایش طول عمر عایق می شود می تواند از نفود آب و رطوبت به سطوح جلوگیری کرده. عایق رطوبتی نانو موادی هستند که برخلاف ایزوگام و قیرگونی که یک لایه روی سطوح ایجاد می کنند، موادی هستند که حذب سطوح می شوند به طوری که جزئی از ساختار آن سطح شده و به صورت یک عایق عمل می کنند. از کاربردهای این عایق می توان در صنعت ساختمان سازی، صنایع غذایی، بهداشتی و دارویی، صنعت خودروسازی و هواپیمایی اشاره کرد.

عایق رطوبتی نانو به دو دسته حجمی و سطحی تقسیم می شوند. در عایق سطحی مواد به صورت جامد و مایع روی سطوح پخش شده و پس از جذب شدن به صورت لایه نازک نقش عایق را ایفا می کنند. در عایق حجمی علاوه بر خاصیت عایق بودن می توان از آن در انواع ملات ها نیز استفاده کرد.

یکی از نکات مهم هنگام خرید عایق رطوبتی نانو پلیمر توجه به کیفیت و دوام آن می باشد. شاید در ظاهر عایق رطوبتی نانو به خاطر تکنولوژی به کار رفته در آن گران تر به نظر آید اما لازم به ذکر است که این محصول در مقایسه با سایر محصولات مشابه و عایق ها ارزانتر بوده. از دیگر مزایای این محصول می توان به ماندگاری بالا، قدرت جذب سریع، عمر طولانی و سرعت کار بالا اشاره کرد. توجه به موارد ذکر شده این اطمینان خاطر را برای شما فراهم می کند که خریدی مطمئن و مقرون به صرفه خواهید داشت.

عایق رطوبتی مدرن

عایق رطوبتی مدرن عایق رطوبتی پوشش هایی هستند که به منظور جلوگیری از نفوذ آب و رطوبت و حفاظت آن ها در برابر پوسیدگی، زنگ زدگی، قارچ و کپک روی سطوح و دیوارها به کار می روند. این عایق ها که به صورت جامد یا مایع می باشند به صورت لایه ای روی سطوح ایجاد شده و پس از جذب و نفوذ در ساختار سطح مورد نظر به عنوان یک لایه محافظ در برابر آب و رطوبت عمل می کنند. این عایق ها جایگزین مناسب و مقرون به صرفه روش های قدیمی کاهگل، قیرگونی و ایزوگام می باشند. ترکیبات به کار رفته در عایق رطوبتی مدرن که از مواد پلیمری و سیمانی می باشد باعث می شود تا علاوه بر ایجاد یک لایه نازک و نفوذ ناپذیر روی سطوح باعث کاهش هزینه های جانبی شود.

از دیگر مزایای این محصول می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1.پایداری و دوام بالا

2. قدرت جذب سریع

3. عمر طولانی

4. کاهش هزینه های ترمیم و نگهداری

5. مقاومت بالا در برابر گرما

6.عدم وجود درز و فاصله بین لایه ها

شایان ذکر است که عایق های رطوبتی مدرن به دلیل تکنولوژی به کار رفته در آن باعث برتری آن ها نسبت به سایر عایق ها شده و در سالیان اخیر پیشرفت روز افرزون و چشمگیری داشته است.

مشخصات عایق رطوبتی نانو

مشخصات عایق رطوبتی نانو عایق رطوبتی جدید موادی هستند که به صورت جامد یا مایع پس از اجرا روی سطوح و با گذشت 12 تا 24 ساعت خشک شده و به صورت یک لایه نازک و لاستیک مانند جذب لایه زیرین خود شده و از آن در برابر نفوذ آب و رطوبت محافظت می کند. فناوری نانو این امکان را فراهم می کند تا بتوان با تغییر در ساختار و عناصر مواد محصولی کاربردی و متناسب با نیاز و خواست افراد تولید کرد. همین ویژگی باعث شده است که فناوری نانو در تمامی زمینه های علمی، صنعتی و …. پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته باشد.

از مهمترین مشخصات عایق رطوبتی نانو می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1.تنوع رنگ: تنوع رنگ به کار رفته در طراحی و تولید این محصول، این امکان را برای شما فراهم می کند تا براساس نیاز و سلیقه خود آن را خریداری کنید.

2.چسب: چسب عایق های رطوبتی نانو قابلیت اجرا در تمامی مصارف این محصول را دارد.

3. نیروی کار متخصص : طراحی و اجرای عایق رطوبتی جدید نیاز به افراد متخصص و حرفه ای در این زمینه دارد.

4. کاهش انتقال رطوبت: عایق رطوبتی نانو با جذب سریع روی سطوح باعث می شود که انتقال رطوبت بین سطوح کاهش پیدا کند و از بروز آسیب های جدی جلوگیری می کند.

5. خاصیت ضد قارچ: عایق رطوبتی نانو با دارا بودن خاصیت آنتی باکتریالی از رشد هرگونه، قارچ، کپک، شوره و خزه جلوگیری می کند.

6. قابلیت اجرا روی طیف وسیعی از سطوح: این عایق قابلیت اجرا روی طیف وسیعی از سطوح و مواد مانند انواع سنگ ها، سطوح بتنی و سیمانی، سطوح چوبی و … را دارد.

کاربرد و مصارف عایق رطوبتی نانو

کاربرد و مصارف عایق رطوبتی نانو با پیشرفت تکنولوژی و به کارگیری فناوری های جدید در زمینه تولید عایق های رطوبتی، شاهد حضور نسل جدیدی از عایق های رطوبتی به منظور حفاظت سطوح از آب و نم می باشیم. این عایق ها که از ترکیب مواد پلیمری با استفاده از فناوری نانو تولید می شوند، به نام عایق رطوبتی نانو شناخته می شوند. در همین راستا عایق های قدیمی مانند کاهگل، قیرگونی و ایزوگام جای خود را به عایق رطوبتی نانو داده اند.

یکی از مهمترین عواملی که می تواند علاوه بر ساختمان و سازه ها سلامت ساکنان آن ها را تهدید کند نفوذ آب و رطوبت به سطوح و دیوارها می باشد. نم و رطوبت با نفوذ در کوچکترین ذرات سطوح و دیوارها منجر به تضعیف مصالح ساختمانی شده و در نهایت آسیب جدی و تخریب را به همراه دارد. این عایق ها که به صورت جامد و مایع تولید می شوند با نفوذ به ساختار سطوح مانند یک عایق عمل کرده و از بروز آسیب های جدی محافظت می کنند.

دیگر کاربردها و مصارف عایق رطوبتی نانو

: 1. آب بندی و ضد آب کردن پشت بام ها، سرویس بهداشتی، استخر و نماها

. 2. عایق کاری و نفوذناپذیری ستون ها و پل ها به ویژه پل های قابل تردد با ماشین

3. آب بندی پایه های دکل ها، فوندانسیون سازهای انتقال دهنده برق

4. آب بندی حوض های پرورش ماهی و آبزیان

5. پوشش دهی چاه های فاضلاب و پسماندهای صنعتی

6. ایزولاسیون کردن سازه های چوبی

7.ضد آب کردن محفظه های نگهداری کانال ها، لوله های انتقال گاز و نفت

فروش ارزان عایق رطوبتی نانو جدید

فروش ارزان عایق رطوبتی نانو جدید یکی از روش های ایمن و مطمئن جهت حفاظت سطوح از نفوذ آب و رطوبت استفاده از عایق رطوبتی نانو جدید می باشد. این روش که جایگزین روش های قدیمی شده است، توانسته در مدت زمان کوتاهی جایگاه خوبی در بین عایق های رطوبتی به دست آورد.

با توجه به شرایط حاضر در جامعه و کاهش قدرت خرید، ایجاد فرصت های فروش ارزان عایق رطوبتی نانو جدید ازسوی تولید کننده فرصت خریدی منحصر به فرد را برای مشتری در بردارد. تولید عایق رطوبتی ارزان و با کیفیت از مهمترین فاکتورهایی هستند که تولیدکنندگان این محصول پرکاربرد همواره به آن توجه دارند. از دیگر عوامل مهم در فروش ارزان عایق رطوبتی نانو جدید می توان به ایجاد فرصت های خرید ویژه و تخفیفات در بازه های زمانی متفاوت اشاره کرد. در این شرایط علاوه بر امکان فروش بالا ، فرصت جذب مشتریان جدید و ارتقا جایگاه خود در بین رقبا را می توان به دست آورد.از دیگر روش های موثر در فروش ارزان می توان به حفظ ارتباط با عرضه کنندگان و عمده فروشان عایق رطوبتی اشاره کرد.

این واحد تولیدی مفختر است که با بهره گیری از تیم پشتیبانی قوی و نیروهای حرفه ای این امکان را برای شما فراهم آورده است خریدی ایمن و مقرون به صرفه انجام دهید. تیم پشتیانی در تمامی مراحل اعم از مقایسه عایق حرارتی با سایر محصولات مشابه تا زمان تحویل شما را همراهی کند. در صورت نیاز به خدمات مشاوره ای و اطلاع از شرایط فروش ارزان عایق رطوبتی نانو جدید می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و با اطمینان خاطر نسبت به خرید محصول مورد نظر اقدام نمائید.

کارخانه عایق رطوبتی نانو جدید

کارخانه عایق رطوبتی نانو جدید عایق های رطوبتی نانو که نسل جدیدی از عایق های رطوبتی می باشند، با هدف حفاظت و پیشگیری سطوح و دیوار ها از نفوذ آب، نم و رطوبت با استفاده از فناوری نانو تولید و روانه بازارهای داخلی و خارجی می شوند. این عایق ها پیشرفته ترین نوع عایق های رطوبتی در جهان نیز می باشند. از جمله عایق های رطوبتی تولید شده در کارخانجات ایران می توان به عایق رطوبتی نانو اشاره کرد. این پدیده جدید در عرصه عایق ها و پوشش های رطوبتی توانسته است در زمان کوتاهی مشتریان زیادی را به سمت خود جذب کند. میزان فروش بالای این عایق در مقایسه با محصولات مشابه نشان دهنده اهمیت و جایگاه ویژه آن در صنعت عایق های رطوبتی می باشد.

کارخانه عایق رطوبتی نانو جدید مفتخر است که با به کارگیری فن آوری روز دنیا و استفاده از تجهیزات و ماشین آلات پیشرفته گام مهمی در عرصه طراحی و تولید عایق های رطوبتی نانو جدید برداشته است. هدف از تولید این محصول حفاظت و نگهداری سطوح از بروز آسیب های ناشی از نفوذ آب و رطوبت به دیوارها، سطوح و درزها می باشد. توجه به کیفیت و مرغوبیت مواد اولیه به کار رفته در تولید عایق رطوبتی نانو نشان دهنده اهمیت بالای تولید یک محصول بی نظیر و با کیفیت را دارد. از دیگر عوامل مهم در تولید این محصول هزینه تمام شده این عایق می باشد، تولید یک محصول با کیفیت و مقرون به صرفه از دیگر اهداف این واحد تولیدی می باشد که رضایت خاطر مشتری را به دنبال داشته باشد.

عایق رطوبتی نانو پشت بام

عایق رطوبتی نانو پشت بام عایق نانو پشت بام یکی دیگر از پوشش های محافظتی در برابر آب و رطوبت می باشد. نم و رطوبت حاصل از نفوذ آب به سطوح یکی از مهمترین عواملی هستند که سلامتی و آسایش افراد را در معرض خطر قرار می دهند، علاوه بر این موارد زیبایی سطوح و سازه ها را نیز از بین می برند. استفاده از عایق رطوبتی نانو پشت بام یکی از محصولات کاربردی و مفید در زمینه حفاظت و نگهداری پشت بام می باشد.

با هدف استفاده بهتر و کاربردی تر عایق رطوبتی پشت بام بهتر است از افراد متخصص و حرفه ای در این زمینه استفاده کرد. همچنین جهت حصول نتیجه بهتر توجه به نکات فنی و ایمنی لازم می باشد. در همین راستا توجه به عواملی چون شرایط آب و هوایی، دمای هوا، روش اجرا، ناهمواری و زبری سطوح بسیار حائز اهمیت می باشد. همچنین لازم به ذکر است که بخش هایی که نیاز به عایق دارند باید عاری از هرگونه گرد و غبار، ذرات چربی، آلودگی و عایق های کهنه باشند تا نتیجه مورد نظر حاصل شود. رعایت اصول و استانداردهای لازم منجر به عایق کاری مناسب، افزایش طول عمر و کاهش هزینه های ترمیم و جانبی می شود. همچنین برای نتیجه گیری بهتر توجه به دمای محیط بسیار حائز اهمیت است، دمای مناسب بین 5 تا 40 درجه می باشد، دمای کمتر باعث طولانی شدن زمان خشک شدن می شود که همین امر اثرات منفی بر کیفیت و شکل ظاهری محصول دارد.

مزایای عایق رطوبتی نانو پشت بام عبارتند از :

1. سهولت اجرا

2. قدرت جذب سریع و بالا

3. پایداری بالا در برابر گرمای زیاد و اشعه ماورا بنفش

4. غیر قابل اشتعال

5. پایداری زیاد در برابر پارگی و ترک خوردگی

6. دوام و ماندگاری بالا

7. خاصیت نفوذ پذیری و عایق کردن عمقی سطوح

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.