فهرستی از بزرگترین موتور برقی هایی که در کتاب گینس به ثبت رسید

آیا موتورسیکلت های برهنه اسپرت را دوست دارید؟ اجازه دهید شما را با دیمون هایپرفایتر تازه راه اندازی شده آشنا کنیم. دیمون هایپرفایتر که در اوایل سال 2022 رونمایی شد، یک موتورسیکلت برهنه حماسی تمام الکتریکی است که طراحی نسبتاً چشمگیری دارد.

این طراحی رادیکال با اعداد به همان اندازه قابل توجهی از جمله اوج قدرت 200 اسب بخار، حداکثر سرعت 170 مایل در ساعت و برد ادعایی 146 مایل تکمیل می شود.

قیمت موتور برقی برهنه از آنجایی که تماما الکتریکی است نسبت به مدل های مشابه ارزان تر است.

این دوچرخه همچنین دارای یک فناوری منحصر به فرد Shift است که به سوارکار اجازه می دهد تا فرمان و موقعیت ردپایی را در هنگام پرواز تنظیم کند، همراه با دوربین های 360 درجه برای هشدار دادن به دوچرخه سوار در مورد اشیا و وسایل نقلیه بالقوه خطرناک.

مدل دوم از Livewire به طور قابل توجهی ارزان تر از Livewire One است و یک موتورسیکلت الکتریکی مهم برای این برند است که به دنبال آن است که در اسرع وقت به سمت اهداف فروش بلندپروازانه خود حرکت کند.

موتور

100000 نمونه تا سال 2026 که کاملاً یک پله بالاتر از 387 است. کپی جهانی در سال 2021! دل مار که حول یک پلت فرم شاسی مدولار به نام Arrow طراحی شده است.

اولین مدل از سری مدل‌هایی است که در سال‌های آینده عرضه می‌شود و مطمئناً هدف آن بازار انبوه دوچرخه‌های الکتریکی است.

این پلت فرم شامل باتری ها، لوازم الکترونیکی، یک موتور است و می تواند دارای سرهای مختلف فرمان و بازوهای چرخشی باشد تا انواع مختلف را ایجاد کند.

مدل های S2 میان وزن هستند، در حالی که S3 کوچکتر و S4 بزرگتر خواهد بود. قرار است در اوایل سال 2023 وارد نمایشگاه ها شود. قدرت خروجی آن 80 اسب بخار است، در حالی که وزن آن 440 پوند است. انتظار می رود برد 100 مایل باشد و زمان شارژ مجدد ذکر نشده است.

آیا به دنبال یک موتور سیکلت با همه چیز هستید؟ خب، ما معتقدیم که Zero SR/F است. مطمئناً، قیمت تقریباً 21000 دلار آن برای همه مناسب نیست.

اما این یکی از پرطرفدارترین دوچرخه های الکترونیکی موجود در بازار است. اجازه بده توضیح بدم برای شروع، Zero SR/F احتمالاً معمولی ترین دوچرخه در این لیست است، به این معنی که شما فوراً با آن احساس می کنید که در خانه هستید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.