لباس بچه گانه در تمام سنین

لباس بچه گانه در تمام سنین یکی از انواع مهمی است که به شدت تحت تاثیر کیفیت طراحی و منحصر به فرد بودن عناصر طراحی قرار می گیرد، پوشاک کودک بنابراین باید در توسعه گنجانده شود.
یک میانجی الکترونیکی و با قرار دادن چند تصویر و نقاشی بر روی آنها برخی از طرح ها را به گونه ای اجرا کنید که با کیفیت واسطه الکترونیکی و ارتباط آن با یادگیری کودک پیش دبستانی مناسب باشد.
و همچنین تعامل کودک با فشردن جای عکس لباس پوشیدن و لباس بچه گانه اسپرت صدا را با حرکت نور تعاملی نشان داد.
این توجه او را به فناوری مدرن جلب می کند، که به افزایش ارزش زیبایی شناسی فنی و عملکرد محصول با طراحی الکترونیکی موفق کمک می کند.
مسئله تحقیق: استفاده از فناوری تعاملی متناسب با لباس کودک در دوره پیش دبستانی (4:6)،
نحوه فرموله کردن داده های آموزشی و دانشی در قالب تراشه های الکترونیکی و ادغام تراشه های الکترونیکی با طرح لباس کودک به صورت ساده روشی که می توان از آن به عنوان داده های جالب ضبط شده توسط صدا و نور (اطلاعات فرهنگی – داستان های آموزشی) استفاده کرد.
اهداف: شناسایی انواع لباس های تعاملی طراحی شده برای کودکان که به عنوان یک واسطه آموزشی و دانشی کار می کنند، آن طرح ها را با چاپ با نقاشی ها و تصاویر مختلف اجرا کنید تا کودک با آنها به صورت الکترونیکی ارتباط برقرار کند.
با استفاده از یک وسیله الکترونیکی که شلوار بچه گانه صدا و نور تولید می کند.
حرکت با فشار دادن دکمه پخش روی هر تصویر، تراشه ها در (مهندس شرکت راه حل های هوشمند، منوف، ساختمان زیدان روبروی دانشکده مهندسی الکترونیک، دولت منوفیا) ساخته شدند.
روش تحقیق: تحقیق به شرح زیر است: روش توصیفی و روش آزمایشی نتایج: نتایج تجزیه و تحلیل آماری با به دست آوردن بهترین پاسخ‌ها با استفاده از شلوار بچه گانه پسرانه سنگ شور تراشه الکترونیکی در طرح‌های لباس کودکان تأیید شد،
 • منابع:
  1. Designing Interactive Kid’s Clothes as an Educational Mediator Using Electronic Chips
 • تبلیغات: 
  1. بعد از توافق برجام دلار به کانال 1000 تومانی بازگشت
  2. کنجدی که یک فرد را دارای دو بال نمود
  3. مردی با مصرف ترشی به فضا رفت
  4. خوردن روغن باعث از بین رفتن جرم های دندان می شود

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.