لباس رزمی هاپکیدو جان خلبان آمریکایی را نجات داد

ما مفتخریم که مجموعه کاملی از لباس رزمی هاپکیدو را برای حمایت از شما در هر شرایطی ارائه می‌کنیم، چه در خط مقدم باشید و چه ساعاتی در پشت صحنه حضور داشته باشید.

همان چیزی را که به دنبالش هستید بیابید، از مدل‌های دکمه‌دار گرفته تا پیراهن کش‌دار، تاپ‌های یونیفرم تا پیراهن‌های رزمی و هر چیز دیگری. با ارائه‌هایی از نام‌های برتر صنعت، بدون شک لباس مناسب برای هدف خود پیدا خواهید کرد.

این پیراهن‌های رزمی برخی از پیشرفته‌ترین فن‌آوری‌های صنعت را در خود جای داده‌اند: ساخت پارچه با دوام بالا، درزهای تقویت‌شده، نقاط تنش، عملکرد دفع رطوبت و افزایش تنفس تنها چند ویژگی مشترک هستند.

یونیفرم راحت یکی از مهمترین چیزها در میدان جنگ است. بنابراین، شلوار رزمی ما به طور ویژه ساخته شده است تا آزادی حرکت تا حد امکان را بدون به خطر انداختن دوام ارائه دهد.

این شلوار که از پارچه NYCO با تقویت روی زانوها ساخته شده است، در هر ماموریتی به خوبی به شما خدمت می کند.

جیب‌های متعدد، از جمله جیب‌های کلاسیک، جیب‌های جلوی زیپ‌دار و جیب‌های بسته قلاب‌دار روی ران‌ها برای همه نیازهای شما مناسب است.

جیب های قلاب و حلقه را می توان به عنوان کیسه های تخلیه بداهه استفاده کرد. فلپ های هوک و لوپ روی سرآستین و زانو به شما امکان می دهد شلوار را مطابق با نیاز خود تنظیم کنید.

علاوه بر این، برای ایجاد آزادی حرکت بیشتر، شلوار دارای بند های متعددی است که از پارچه نرم الاستیک 4 طرفه ساخته شده است.وقتی صحبت از استتار به میان می‌آید، بیشتر توجه بر روی عناصر طراحی متمرکز می‌شود، یا اینکه چگونه ظاهر لباس به سربازان کمک می‌کند تا در محیط‌های مختلف ترکیب شوند.

استتار از محافظت از سربازان و ایجاد مزیت استراتژیک بر دشمن متولد شد. ارتش ایالات متحده استفاده از یونیفرم های خاکی قهوه ای را در تابستان 1902 آغاز کرد و سپس در زمستان بعد به رنگ قهوه ای مایل به سبز تغییر یافت.

این یکی از خاستگاه های استتار بود. اصطلاح استتار توسط فرانسوی ها در طول جنگ جهانی اول شروع شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.