لیست قیمت عایق رطوبتی نانو

عایق رطوبتی لایه ای ضد آب است که در مکانهایی که رطوبت بالایی دارند و امکان نفوذ رطوبت در آن جا زیاد است استفاده میشود این لایه بخصوص در مکان هایی که دارای آبریز زیادی هستند مثل پشت بام،سرویس های بهداشتی، استخرها و حوض ها،مخازن ذخیره آب شرب،استخرهای شنا،استخرهای کشاورزی و استخرهای کارخانجات صنعتی و غیره کاربرد بیشتری دارد. مطمئناً قیمت عایق رطوبتی نانو برای هر نوع عایق‌کاری کاملا متفاوت می‌باشد. این که محل مورد نظر شما از قبل چه نوع عایقی داشته، آیا ساختمان شما نوساز است و یا اینکه آیا نیاز به ترمیم عایق دارید؟ همه اینها تعیین کننده قیمت آن می‌باشند. ازاین‌رو چه از نظر ساختار، چه از نظر موارد فنی و شرایط سطح مورد نظر باید قیمت‌های عایق نانو بررسی و اطلاعات مورد نظر ارائه گردد.

لیست قیمت عایق رطوبتی نانو

قیمت عایق رطوبتی نانو بوژان

قیمت عایق رطوبتی نانو بوژان عایق نانو یا عایق رطوبتی نانو تولید شده از مواد پلیمری با فناوری نانو که رشته ای از دانش کاربردی و فناوری است ، تحول عظیمی در صنعت ایزوگام ایجاد کرده است. فناوری نانو در تولید ایزوگام و تولید عایق رطوبتی نانو و با ترکیب شدن مواد مختلف در زیر سطح های مولکولی و در مقیاس نانومتر و همچنین با ایجاد پیوندهای دوار پلیمری هواگذر و بر اثر تاثیراتی که روی سطح می گذارد, باعث افزایش طول عمر عایق رطوبتی نانو می گردد و به همین علت عایق رطوبتی نانو از نظر اقتصادی هم به صرفه است و هم طول عمر زیادی دارد. عایق نانو محصولی توانمند و منحصر به فرد بر پایه رزین های آکرلیک می باشد . عایق رطوبتی نانو بهترین جایگزین برای عایقکاری به روشهای سنتی مانند ایزوگام می باشد . این نوع عایق در واقع پوششی آب بند کننده است که از مواد پلیمری و الاستومری آب پایه, فرموله و تولید شده است و پس از خشک شدن کاملا آب بند می باشد .

امروزه یکی از جایگزین های مناسب و عالی برای ایزوگام و قیرگونی، عایق رطوبتی است. با استفاده از این عایق می توان به آب بندی استخرها، مخازن آب و یا کف سازی در سرویس های بهداشتی و غیره پرداخت. از این رو، کاربردهای عایق رطوبتی بسیار زیاد و متنوع است، که همین امر سبب افزایش خرید عایق رطوبتی شده است. خرید عایق رطوبتی نانو بوژان یکی از برندهای معروف بازار می باشد که در این چند سال توانسته سهم بزرگی از بازار فروش عایق های رطوبتی نانو رو از آن خود کند.

عایق رطوبتی جدید نانو بوژان یک نوع عایق رطوبتی است که برای ترمیم ایزوگام و عایق کاری رطوبتی پشت بام ، استخر ، آب نما و آببندی سرویس بهداشتی استفاده می شود. عایق رطوبتی جدید بوژان براساس پلیمرهای پایه آب است که به صورت سرد اعمال می شود، تک جزئی بوده و برای همه نوع سطوح بکار می رود و مقاوم به آب و رطوبت است.

عایق رطوبتی در بازارهای داخلی و بین المللی با استقبال بیشتری مواجه هستند. چرا که با استفاده از این نوع عایق ها می توان نیاز خود به بسیاری از کالاها و مواد دیگر مانند ایزوگام و یا قیرگونی را برطرف نمود. علاوه بر این کیفیت بالا و قابلیت استفاده گسترده آن موجب شده است، که بازار فروش این نوع عایق ها پر رونق باشد. عایق رطوبتی دارای خاصیت های بسیار زیاد و کاربردی است که باعث می شود هر شخص این کالا را با انواع دیگر جایگزین کند عمر طولانی این محصول قابلیت اجرای ساده ای که دارد و ضد نم و رطوبت بودن بالا همه ی این موارد باعث می شود که تمام افراد برای عایق کردن پشت بام و سایر دیوار ها از عایق رطوبتی نانو استفاده و این محصول پر طرفدار را ترجیح می دهند. این عایق های رطوبتی دارای مزایای زیادی هستند و در بازار به نانو عایق های رطوبتی شناخته می شوند. این نانو عایق ها چون ساختاری بدون رنگ دارند جهت عایق کاری مصالحی مانند چوب،گچ،آجر،سنگ،کاهگل، سیمان و … بدون تغییر در رنگ ظاهر مصالح در نمای ساختمان کاربرد زیادی دارند. عایق رطوبتی نانو را می توان روی کلیه سطوحی که نیاز به عایقکاری و یا آب بندی دارند اعم از سطوح بتنی ، فلزی ، آجری ، ایزوگام ، آسفالت و … به راحتی اجرا نمود. از خواص ویژه و منحصر به فرد عایق سفید یا عایق رطوبتی ، سفید شدن سطح مورد نظر برای اجرا می باشد که در ساختمانها تا 45 درصد از میزان هدر رفتن انرژی خواهد کاست . با افزودن پیگمنت به ساختار عایق نانو می توان عایق رطوبتی رنگی تولید نمود و سطح را زیباتر کرد . این محصول روی کلیه سطوح عمودی و افقی قابل اجرا می باشد و کاملا چسبنده و بدون شره می باشد. یکی از مزایا این نوع عایق کاری عمر طولانی آن پس از اجرا است.

از این رو، خرید این نوع ازعایق بسیار با استقبال مردمی مواجه است. اما آنچه در خرید این عایق مورد توجه قرار می گیرد قیمت است. قیمت عایق نانو پوش می تواند بر اساس فاکتورهای مختلف تعیین شود. ولی با این حال، برای خرید عایق نانوپوش با کیفیت بالا و قیمت مناسب، بهترین راه مراجعه به مرکز فروش این نوع از عایق ها می باشد. در این مرکز شما می توانید انواع عایق رطوبتی را با بهترین قیمت خریداری کنید و از خرید خود لذت ببرید. علاوه بر این برای سفارش این نوع از عایق ها می توانید به صورت اینترنتی نوع عایق مورد نیاز را فشار دهید، تا در اسرع وقت در محل کار خود تحویل بگیرید.

عایق رطوبتی نانو در ارومیه

عایق رطوبتی نانو در ارومیه نانو عایق های رطوبتی چون به صورت مایع هستند به داخل هر جسمی که جذب آب داشته باشد نفوذ می کنند و آن جسم را دربرابر نفوذ نم و رطوبت و آب،اشعه های مضر خورشیدی و رنگ پریدگی،و حمله حشرات موذی مقاوم می کنند. این عایق ها نسل جدید عایق های رطوبتی می باشد که با ساختارنانویی و پلیمری خود جایگزین قوی عایق های رطوبتی سنتی مانند ایزوگام قیر می باشد. از این عایق ها در مقاطع مختلف ساختمان سازی جهت آب بندی و عایق کاری می توان استفاده برد.این محصولات مقاومت بالایی در برابر نغییرات جوی،یخ زدگی،اشعه های مضر خورشیدی،مواد اسیدی و بازی مانند تیرک ها و وایتکس ها،و…دارند و با نفوذ خود در سازه ها و چسبندگی بالا در گذر زمان کنده و پوسته نمی شوند و عمری بالای 30 را ایجاد می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.