مادری با دیدن دخترش در لباس عروس لاکچری اسپند دود کرد تا چشم نخورد

ورا وانگ یک طراح نمادین است که ظاهر خیره‌کننده‌اش از سال 1990 وجود داشته است. لباس عروس لاکچری او سال به سال همچنان عروس‌ها را با طرح‌های جدید و مد روز شگفت‌زده می‌کنند.

لباس عروس ورا وانگ که اغلب جسورانه است، اما هرگز زشت نیست، مطمئناً سرها را برمی انگیزد. ما عاشق این هستیم که او چگونه سایه های کلاسیک را با پارچه های زرق و برق دار، برش های خیره کننده، و رنگ های برجسته تزئین می کند.

در مورد عروس‌های جسور، لباس‌های مد لباس عروس مظهر مد لباس رمانتیک هستند.

در این لباس‌های زیبا از جزئیات مهره‌های ظریف، ابریشم ایتالیایی، پارچه‌های پارچه‌ای روان و قطارهای دراماتیک استفاده می‌شود تا هر عروسی در روز عروسی‌اش به یک اثر هنری تبدیل شود.

گالیا در روسیه متولد شده است و از خانواده ای خیاطی می آید و به راحتی می توان میراث پرشور او را در محل کار با لباس های الهام بخش او دید.

قیمت لباس های سفارشی حدود 5000 دلار است در حالی که لباس های سفارشی تا 20000 دلار قیمت دارند.ما عاشق حال و هوای قدیمی لباس های آنا کمپبل هستیم. طرح‌های لباس خیره‌کننده او سرشار از رمانتیک است.

زرق و برق دنیای قدیم با تزیینات ظریف، پارچه های اثیری، روان، و شبح های کلاسیک زنده می شود.

برای اینکه تعریف درستی از لباس عروس لاکچری داشته باشیم، قبل از هر چیز باید بدانیم «لاکچری» چیست.

تجمل به معنای گران، مجلل و کمیاب است. وقتی صحبت از لباس عروس می شود، می توانیم بفهمیم که آنها لباس های عروسی سطح بالایی هستند که توسط طراحان برتر ساخته شده اند.

با تعبیر بالا، مطمئناً بسیاری از مردم فکر می کنند که “تجمل” همیشه با “گرانی” همراه است. این اشتباه نیست، اما کاملاً هم درست نیست. زیرا ارزش لباس عروسی که “لوکس” تلقی می شود نه تنها بر اساس ارزش نقدی; بلکه توسط سر و صدا. دقت افرادی که آن را ساخته اند.

لباس عروس های لوکس توسط محبوب ترین طراحان مد طراحی و ساخته شده اند و البته قیمت آن هم با کیفیت همراه خواهد بود.

از دیدگاه بسیاری از مردم، “لوکس” به عنوان نشانه های لاف زدن، پول، زرق و برق و غیره تلقی شده است، اما در واقع “لوکس” را باید به عنوان محصولات با کیفیت ساخته شده توسط طراحان برتر درک کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.