ماشین مسابقه ای کنترلی اسباب بازی در بازار تهران توسط پسری دزدیده شد

ماشین مسابقه ای کنترلی اسباب بازی سرگرم کننده هستند، اما ماشین های مسابقه ای با کنترل از راه دور سرگرم کننده هستند!

کودک شما با این ماشین سریع سرگرمی بی پایان خواهد داشت و باعث می شود همه دوستانشان آرزو کنند که برای خودشان داشته باشند.

با یک ماشین کنترل از راه دور فناوری جدید مانند این، چهره کودک شما با دریافت این هدیه روشن می شود! همچنین اندازه مناسبی دارد تا کودک شما بتواند ماشین را به تمام نقاط مسابقه مورد علاقه خود ببرد.

به فرزندتان هدیه ای عالی بدهید که در خاطرش بماند!از اسباب بازی های فروشگاه ارگانیک Greenhousebio.gr ماشین مسابقه ای با مرغ در رنگ های پاستلی توسط Plantoys با بهترین قیمت خریداری کنید.

بچه ها با ماشین مسابقه ای PlanToys وارد مسابقه می شوند! چرخ های این وسیله نقلیه یکپارچهسازی با سیستمعامل یادآور یک ماشین مسابقه واقعی است!

رویایی ترین ماشین اکنون در دستان شما! با شکل آیرودینامیکی و چرخ های بزرگ، درست مانند ماشین های مسابقه ای قدیمی، آماده مسابقات دیوانه کننده است!

جنس آن از پلاستیک بسیار محکم ABS است که با دست لاک و جلا داده شده است. بنابراین می تواند در شدیدترین شرایط رانندگی مقاومت کند!

در ادامه سنت اتومبیل های مسابقه ای معروف، در فرانسه توسط تیمی از طراحان طراحی شده است که دیوانه رانندگی هستند و تمام اشتیاق و هیجان خود را از طریق کار خود به نمایش می گذارند.

یک اسباب بازی زیبا که می تواند یک تزیین زیبا هم برای کودکان و بزرگسالان باشد! بسته بندی زیبایی دارد که آن را برای هدیه ایده آل تر می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.