مردی با دفتر سیمی 100 برگ بدهکاری اش را نوشت و سکته کرد

دفتر سیمی 100 برگ کاغذ کرافت انتخابی عالی برای کسانی است که به دنبال چیزی کمی محکم‌تر از انواع دیگر نوت‌بوک‌ها هستند. صفحات این نوع نوت بوک با مارپیچ فولادی محکم بسته شده است که باعث می شود در برابر خراش و آسیب مقاوم باشند.

این نوت‌بوک‌ها برای تجارت‌های دستی یا فعالیت‌هایی که در آن‌ها باید به طور مکرر صفحات را مدیریت کرد، مناسب هستند. آنها برای ذخیره طرح ها، دستورالعمل ها و یادداشت های مهم عالی هستند.

نوت بوک های چند رنگ در میان کسانی که به دنبال خلاقیت و بصری کردن یادداشت برداری خود هستند بسیار محبوب هستند. آنها یک سیستم رنگی دارند که به کاربران امکان می دهد یادداشت های خود را بر اساس موضوعات و موضوعات دسته بندی کنند.

این نوت‌بوک‌ها برای کاربرانی که می‌خواهند حس شخصی را به یادداشت‌برداری خود اضافه کنند، عالی هستند، زیرا طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها را برای برنامه‌های مختلف ارائه می‌دهند.

در پایان، انواع مختلفی از نوت بوک ها در بازار موجود است که می توان از آنها برای اهداف مختلف استفاده کرد. چه برای سازماندهی باشد و چه برای یادداشت برداری خلاقانه، نوعی نوت بوک متناسب با نیازهای شما وجود دارد.

به یاد داشته باشید که نوت بوک ها را می توان به راحتی برای رفع نیازهای خاص کاربر سفارشی کرد.

برای داخل نوت‌بوک، رایج‌ترین کار استفاده از کاغذ افست است تا حاشیه‌نویسی را تسهیل کند یا بتوان روی آن ترسیم کرد.

وزن استفاده شده برای داخل با توجه به نوع نوت بوک متفاوت است. برای نوت بوک ها، می تواند از یکی از 80 گرم متفاوت باشد. در 120 گرم (انحراف).

گرمای کتاب‌های طراحی معمولاً بالاتر است (تا 300 یا 350 گرم)، برای مقاومت بیشتر در برابر آبرنگ یا جوهرهای نقاشی و در نتیجه از ایجاد چین یا آسیب به سطح کاغذ جلوگیری می‌کند.

جلدهای نوت بوک را می توان روی هر ماده و وزن موجود چاپ کرد. امکانات بی پایان هستند، اما رایج ترین آنها عبارتند از: روکش، افست، بازیافت، استوک کارت و کاغذهای تخصصی مختلف.

حتی مرسوم است که از روکش ها با چاپ روی تکیه گاه های سفت و سخت، در PVC یا پلی پروپیلن محافظت می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.