مردی که با بلوک سقفی در اعتراضات شخصی را کشت دستگیر شد

بلوک دیوار حائل و بلوک سقفی لیکا و بلوک دیوار افقی از RCP Block & Brick اولین انتخاب در طراحی دیوار منظر است. مجموعه ای از محبوب ترین و کاربردی ترین بلوک های دیوار حائل موجود.
RCP خط کاملی از بلوک های دیوار حائل Keystone و Bella Vista را تولید و ارائه می کند تا اطمینان حاصل کند که می توانیم نیازهای هر دو را برآورده کنیم.
بلوک های دیوار حائل منظره برای ایجاد دیوارهای حائل کوچک تا متوسط و دیوارهای منظره آزاد طراحی شده اند. همچنین چاله های آتش، ستون ها، آشپزخانه های فضای باز، جعبه های کاشت و موارد دیگر.
بلوک های دیوار حائل سازه ای برای دیوارهای حائل بین 3 تا 50 دقیقه. راه حل های ایده آل برای کاربردهای تجاری، شهری، صنعتی، حمل و نقل/DOT و مسکونی. پروژه های بزرگتر نیاز به مهندسی و مجوز دارند.
بلوک

انواع مختلف دیوارهای منظره چیست؟ دیوارهای حائل ثقلی یکی از اساسی ترین و رایج ترین انواع دیوارهای حائل می باشد.

دیوارهای گرانشی به ترکیبی از وزن بلوک، اتصالات، عمق دیوار مدفون و عقب نشینی دیوار برای حفظ خاک متکی هستند.

هنگامی که شرایط مناسب وجود داشته باشد، و هنگامی که در محدوده ارتفاع توصیه شده خود ساخته شود، دیوارهای حائل گرانشی تنها با وزن و عمق تعبیه شده خود قادر به مقاومت در برابر فشار جانبی هستند.

این سیستم‌های دیوار حائل بدون ملات و در عین حال ساختاری به هم پیوسته (واحدهای لبه‌دار و پین‌های تخصصی) همچنین اجازه تخلیه آب را برای جلوگیری از بارهای هیدرواستاتیکی می‌دهند. دیوارهای حائل گرانشی معمولاً در کاربردهای غیر بحرانی استفاده می‌شوند، جایی که ارتفاع دیوار نهایی کمتر از 36 خواهد بود.

دیوارهای حائل ساختاری تقویت شده
برای دیوارهای بلندتر، از 3 تا 50 دقیقه، بلوک های دیوار حائل با محصولات تقویت کننده خاک مانند ژئوشبکه ها، لنگرهای زمین یا تقویت کننده شبکه فولادی گالوانیزه ترکیب می شوند.

این محصولات تقویتی اضافی به ایجاد ساختارهای خاک تقویت شده کامپوزیتی بزرگتر کمک می کند. با ترکیبی از محصولات به درستی طراحی و مهندسی شده، توده خاک تقویت شده می تواند فشار زمین و بارهای اضافی بیشتری را تحمل کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.