پارچه مبلی oyaz که بعد از مدت ها پودر می شود

هنگام خرید یک مبل جدید، ممکن است سوال اثاثه یا لوازم داخلی ایجاد شود. چرم یا پارچه؟ برای برخی از شما واضح است، در واقع “حامیان متقاعد” یکی یا دیگری وجود دارد.

این راهنما بیشتر برای کسانی است که به دنبال سنجش عینی جوانب مثبت و منفی هستند. درست است که این انتخاب همیشه آسان نیست.

جدا کردن پارچه‌های امروزی بسیار راحت‌تر از چند سال پیش است. الیافی مانند پنبه جای خود را به الیافی داده اند که نگهداری آسان تری دارند، از جمله الیاف پلی استر. پارچه مبلی oyaz با قیمتی کمتر از چرم و داشتن جنبه تزئینی و گرم غیر قابل انکار، انتخابی عالی است، چه خالدار یا ساده و یا حتی با طرح.

نوعی از پارچه پلی استر که امروزه ضروری است، “میکروفیبر”، این مزیت را دارد که ساده ترین پارچه برای نگهداری است. به راحتی جدا می شود حتی زمانی که لکه برای مدتی پوشیده شده باشد، موی حیوانات را بسیار کمتر از پارچه می گیرد و غیره…

علاوه بر این، می تواند هر نوع ظاهری داشته باشد: جنبه مخملی، جنبه چرمی، صاف و غیره… در حال حاضر متحد خانواده هایی است که خواهان یک اتاق نشیمن “آسان برای زندگی” هستند.

چرم موضوع پیچیده تری است، زیرا انواع مختلفی دارد. در ادامه مقاله ای در این زمینه منتشر خواهیم کرد. در حال حاضر فقط به چرم گاو، دانه اصلاح شده اشاره می کنیم.

این چرم نجیب تر از چرم گاومیش است و نگهداری آن راحت تر از دانه کامل است. علاوه بر این، نسبت کیفیت به قیمت عالی آن، آن را به پرفروش ترین چرم در فروشگاه MGA شما تبدیل می کند.

این چرم دارای مزیت مقاومت خوب در طول زمان و ضد آب بودن استاندارد است تا نیازی به استفاده منظم از محصولات تمیز کننده نداشته باشد. ما اصرار داریم که مبل های ما منحصراً با دانه های چرم ساخته شده باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.