پزشکی صابون داو برای پوست خشک را به پیرزن 90 ساله تجویز کرد

متخصصان پوست به طور کلی توصیه می کنند برای پاکسازی صورت از صابون داو برای پوست خشک استفاده کنید. صابون داو دارای مزیت تمیز کردن و مرطوب کردن پوست است. این یک درمان واقعی تسکین دهنده برای پوست است.

حاوی مواد مرطوب کننده (روغن گیاهی یا کره) بیشتر از صابون کلاسیک است. پوست مستعد آلرژی می تواند به سمت یک صابون بدون صابون، عاری از مواد استریپر و عطر، بالقوه آلرژی زا و تحریک کننده حرکت کند.

برای شستشوی بدن، اگر پوست بسیار شکننده ای دارید، می توانید صابون سورگراس یا صابون بدون صابون را انتخاب کنید. اگر پوست شما واکنش کمتری دارد، می توانید خودتان را درمان کنید و از صابونی با خواص دلخواه خود استفاده کنید.

سفتی، سوزش، قرمزی از علائم اصلی پوست خشک و کم آب هستند. البته باید توجه داشت که پوست خشک و پوست کم آب متفاوت است. بنابراین مراقبت های مورد استفاده برای پوست های خشک مانند پوست های دهیدراته نیست.

ما توصیه های خود را برای انتخاب صابون مناسب برای این نوع پوست ها به شما می دهیم.دانستن نوع پوست برای اینکه بتوانید مراقبت مناسب را انتخاب کنید مهم است.

پوست خشک به دلیل کمبود سبوم از کمبود “چربی” رنج می برد، که سپس باعث تضعیف عملکرد مانع پوست می شود. در واقع، سبوم، جزء اصلی فیلم هیدرولیپیدی، از پوست در برابر تهاجمات خارجی محافظت می کند و از دست دادن آب را محدود می کند.

با این حال، این تولید ناکافی سبوم، پوست را در برابر عوامل خارجی آسیب پذیر می کند و بنابراین خیلی سریع شروع به واکنش می کند. بنابراین، اگر پوست خشکی دارید، قرمزی، ترک‌های ریز (گاهی ترک‌های عمیق‌تر که می‌توانند خونریزی کنند)، خارش و پوسته پوسته شدن، پوست خشن به جای ابریشمی، و احساس سفت شدن پوست را تجربه می‌کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.