پزشکی گلاب ربیع دو لیتری را برای ریزش مو تجویز کرد

گلاب ربیع دو لیتری اکسیر زیبایی باورنکردنی است که عمدتاً به دلیل نرمی و خواص پاک کنندگی و عطر تندش شناخته شده است. هم برای پوست های خشک و حساس و هم برای پوست های مختلط و چرب مناسب است و فواید آن را با هم ترکیب می کند.

این گل فواید زیادی دارد زیرا مرطوب‌کننده، سفت‌کننده منافذ، روشن‌تر کردن چهره، تنظیم چربی اضافی و جلوگیری از ظهور جوش‌ها، تسکین قرمزی و تحریکات پوستی و سفت شدن پوست است.

اما آنچه در مورد آن کم می دانیم خواص ضد پیری آن است. به لطف ترکیب غنی از ویتامین ها و اسیدهای چرب، پوست را تغذیه، صاف، رنگ و قوام می بخشد!

بنابراین، به طور موثری از بروز چین و چروک جلوگیری می کند، علائم خستگی را از بین می برد و به حفظ یک چهره شفاف کمک می کند! به طور خلاصه، یک معدن طلای واقعی زیبایی در یک بطری ساده.

گلاب را می توان به روش های مختلفی استفاده کرد، بدانید که هم صبح و هم عصر می توانید از آن استفاده کنید. هر روز صبح، قبل از استفاده از مرطوب‌کننده، می‌توانید چند قطره گلاب را روی یک پد پنبه‌ای بمالید تا صورت‌تان تمیز شود. این به شما پوستی درخشان می دهد و به شما امکان می دهد به طور موثر با چین و چروک مبارزه کنید.

هر روز عصر بعد از پاک کردن آرایش صورت خود را با یک پد پنبه ای آغشته به گلاب پاک کنید، این کار آخرین آلودگی ها را از بین می برد و پوست شما را برای بازسازی شبانه آماده می کند.

آبرسانی شده، پوست نرم تر و به خوبی تمیز می شود. همچنین می توانید آن را به عنوان کمپرس برای از بین بردن باد چشم های خسته استفاده کنید. برای پوست های مستعد آکنه به شدت توصیه می شود.

اگرچه گلاب به شکل بطری در بازار موجود است، اما می‌توانید گلاب را خودتان با جوشاندن ¼ لیتر آب و سپس اضافه کردن گلبرگ‌های گل رز تهیه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.