پسری با ورق گالوانیزه رنگی به برف بازی رفت

این یک ماده چارچوبی است که از نورد و مهر زنی ورق فولادی ورق گالوانیزه رنگی و نوار نازک فولادی آنیل شده سرد نورد شده با دستگاه خمش سرد ساخته می شود.

دارای ویژگی هایی مانند خود وزنی سبک، سفتی بالا، مقاومت در برابر آتش و ضربه بالا، مقاومت در برابر ضربه، پردازش و نصب آسان و راحت و غیره است. مقاومت در برابر آتش، اما برای ساخت و ساز مناسب است و برای مونتاژ و ساخت و ساز عظیم مناسب است.

علاوه بر این، امکان تزیینات رو به رو روی لایه سطحی خود را نیز فراهم می کند. قاب فلزی به تدریج جایگزین مواد چوبی سنتی در سقف های کاذب و پارتیشن های داخلی شده است و به طور گسترده در پروژه های دکوراسیون استفاده می شود.

با توجه به مواد، چارچوب فلزی به گل میخ فولاد گالوانیزه و گل میخ آلیاژ آلومینیوم طبقه بندی می شود. با توجه به مناطق مختلف کاربرد، گل میخ فولادی گالوانیزه به دیوار جدا کننده استفاده شده و سقف کاذب مورد استفاده و غیره طبقه بندی می شود.

گل میخ فولادی پارتیشن گالوانیزه عمدتاً برای دیوارهای جداکننده و دیوارهای راهرو در ساختمان های اداری، رستوران ها، بیمارستان ها، مکان های تفریحی و تئاتر کاربرد دارد، به ویژه برای پارتیشن های ساختمان های چند طبقه و طبقات اضافی و همچنین برای پارتیشن های سبک وزن مناسب است.

ناودانی های فولادی گالوانیزه پارتیشن پس از ترکیب با یکدیگر با قطعات مفصلی مرتبط، چارچوب دیواری را تشکیل می دهند.

با پوشانده شدن هر دو طرف با صفحات مختلف (مانند گچ تخته، پانل آزبست سیمان یا ورق فولادی پروفیل رنگی و غیره) و لایه های روبرو (مانند کاغذ دیواری، صفحه چوبی یا پوشش رنگ و غیره)، پارتیشن هایی با خواص متفاوت ایجاد می شود.

گل میخ فولادی گالوانیزه سقف کاذب عمدتاً برای ساخت و ساز یا بازسازی رستوران ها، ساختمان های اداری، مکان های تفریحی و بیمارستان ها و غیره استفاده می شود. سقف کاذب غیرقابل دسترس فقط می تواند وزن خود را تحمل کند و گل میخ آن سطح مقطع کمی دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.