پسری حوله پالتویی آیدین تاول را بغل می کند تا آرام بخوابد

حوله ها انواع مختلفی دارند حوله دستی، حوله حمام، ملحفه دوش، حوله مهمان، حوله پالتویی آیدین تاول و غیره.

برای وضوح بیشتر، در جدول مقابل ابعاد هر دسته را نشان می دهیم. توجه: ما متداول ترین ابعاد را نشان می دهیم، اما گاهی اوقات دسته های خاصی از حوله ها چندین اندازه را با هم ترکیب می کنند.

علاوه بر اندازه های مختلف، ضخامت حوله های مختلف نیز وجود دارد. وزن اکثر حوله ها در حدود 350 گرم در هر متر مربع است، اما ممکن است بین برندها تفاوت هایی وجود داشته باشد.

به عنوان یک قاعده کلی، هر چه حوله سنگین تر باشد، کیفیت بالاتری دارد.وقتی از حمام بیرون می آیی چه لذتی دارد که خود را در یک حوله تمیز و نرم بپیچی!

برای حفظ کیفیت لباس‌های شسته شده‌تان، تمام توصیه‌هایی را که برای مراقبت از حوله‌هایتان نیاز دارید، به شما می‌دهد. ما همچنین تمام نکات خود را برای تا کردن حوله های حمام شما که شایسته هتل های لوکس بزرگ هستند به اشتراک می گذاریم.

ملحفه های حمام هنگام شستن و نظافت نیاز به توجه ویژه ای دارند. پنبه استفاده شده نرم و جاذب است و برای حفظ حالت کرکی آن، تکنیک هایی وجود دارد که به شما امکان می دهد حوله های حمام سالم و تمیزی داشته باشید.

حوله های حمام کتانی هستند که ما هر روز از آنها استفاده می کنیم. به این ترتیب، آنها باکتری های موجود در بدن ما را جذب می کنند و اینها تمایل دارند خیلی سریع رشد کنند.

بنابراین حوله ها به لانه های واقعی برای باکتری ها و میکروب ها تبدیل می شوند و به همین دلیل است که توصیه می شود آنها را حدود دو بار در هفته بشویید. در حالت ایده آل، آنها را باید پس از سه بار استفاده در ماشین لباسشویی قرار دهید تا باکتری ها از بین بروند.

اگر به اندازه کافی خوش شانس هستید که حمامی با تهویه مناسب داشته باشید، می توانید دفعات شستشو را کاهش دهید زیرا این رطوبت است که مسئول رشد باکتری ها است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.