پسری چسب سیلیکون لامپ ال ای دی را برای قفس خرگوش استفاه کرد

در یک محیط خشن، که دائماً توسط شکاف ها و رطوبت احاطه شده است، محصولات باید در برابر آزمایش بایستند و پایه ای قابل اعتماد ارائه دهند.

راه‌حلی برای این مشکل رایج محصولاتی هستند که شامل درجه‌های درمان رطوبتی یک‌بخشی می‌شوند یک پردازش ساده و مقرون‌به‌صرفه در دمای اتاق و راه‌حل‌های درمان حرارتی یک یا دو قسمتی که پردازش را سرعت می‌بخشد و زمان عرضه به بازار را تسریع می‌کند.

چسب‌ها و چسب سیلیکون لامپ ال ای دی سهولت، انعطاف‌پذیری و سرعت عملیات پردازش را افزایش می‌دهند، هزینه اتصال مکانیکی را کاهش می‌دهند، زیبایی‌شناسی را بهبود می‌بخشند و شکاف‌های بزرگ را در برابر لرزش یا نفوذ رطوبت پر می‌کنند.

فرمول‌های سیلیکونی ما اغلب بدون حلال هستند و نیاز به نگهداری، جابجایی یا تهویه ویژه را به حداقل می‌رسانند.به عنوان یک کلاس از مواد، سیلیکون ها به ویژه برای طرح های LED با روشنایی بالا مناسب هستند که به چسب و درزگیر برای حفظ پیوندهای قوی در دماهای بالای 150 درجه سانتیگراد نیاز دارند.

فناوری جدید مونتاژ روشنایی نیازمند قابلیت اطمینان و کارایی و همچنین مقاومت در برابر دماهای شدید، رطوبت و شرایط محیطی سخت است.

روشنایی LED این الزامات را برآورده می کند و به انتخاب ترجیحی بسیاری از تولید کنندگان صنعتی تبدیل می شود.چسب ها نقش مهمی در مونتاژ روشنایی LED، ایجاد پیوندهای قوی، مدیریت حرارتی و محافظت در برابر آلاینده های محیطی دارند.

در حالی که انواع مختلف کاربردهای LED به مواد چسب متفاوتی نیاز دارند، معمولاً مشاهده می‌شود که محصولات متنوعی در یک برنامه کاربردی استفاده می‌شوند.

چسب‌های شفاف نوری مایع (LOCA) اغلب بهترین انتخاب برای کاربردهای روشنایی LED هستند زیرا وضوح بصری LED را حفظ یا بهبود می‌بخشند. اینها معمولاً چسب های سیلیکونی یا ترکیبات اکریلیک اورتان با خاصیت بادوام و عملکرد بالا هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.