پوسیدن انگور یاقوتی سیاه کودک کار را از زندگی نا امید کرد

n، صورتی رنگ به طور کلی بیش از 10000 نوع انگور یاقوتی سیاه در سراسر جهان وجود دارد.

برای تهیه شراب یا شیره، مربا، سرکه و روغن می توان از انگور استفاده کرد. همچنین به عنوان انگور سفره ای یا در سالاد و غیره مصرف می شود.

گریپ فروت میوه های نیمه گرمسیری است که می توان از آن برای تهیه آب میوه، اسموتی، ماست و سالاد یا تازه استفاده کرد. آنها عمدتاً از بیرون به رنگ زرد نارنجی هستند.

از داخل، رنگ از صورتی تا قرمز متفاوت است. آنها در خوشه های کوچک نیز وجود دارند. گریپ فروت دارای فیبر بالاتر و قند پایینی در آن است.

انگور میوه ای از خانواده انگور است. آنها گیاهان گلدار جنگل های برگریز هستند. گفته می شود که آنها حدود 8000 سال پیش از خاورمیانه رشد کرده اند.

آنها منبع نوشیدنی های الکلی مانند شراب شدند زیرا مخمرها روی پوست انگور یافت شدند. بعدها انگور ارغوانی نیز در نقاط مختلف جهان کشت شد.انگورها عمدتاً سیاه، صورتی، آبی تیره، زرد، نارنجی، زرشکی هستند.

انگور سبز از نظر فنی انگور سفید است. آنها با 81 درصد آب تشکیل می شوند.انگور از حدود (در 100 گرم) 18 گرم کربوهیدرات، 15 گرم شکر، 288 کیلوژول انرژی تشکیل شده است. حدود 14 درصد انگور از ویتامین K تشکیل شده است. آنها عمدتاً برای مصرف مستقیم یا شراب کشت می شوند.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.