پیدا شدن کفش اسکیچرز های کپی در ریل قطار

وقتی نوبت به پیدا کردن یک جفت کفش اسکیچرز های کپی عالی می رسد خبر عالی این است که می توانید از بین گزینه های مختلف مناسب انتخاب کنید.

فیت کلاسیک Skechers دارای عرض متوسط است که عرض B برای زنان و عرض D برای مردان است. این برای تناسب با پای متوسط ساخته شده است.

عرض “B” یا “D” با بلندتر شدن پا کمی گسترده تر می شود که با اندازه معمولی پا مطابقت دارد. با این حال، Skechers درک می کند که هر پا متفاوت است، بنابراین آنها گزینه های مناسبی را نیز ارائه می دهند.

تناسب آرام Skechers همان عرض را در پاشنه کفش کلاسیک خود ایجاد می کند، اما فضای بیشتری در اطراف انگشتان پا دارد که معادل عرض «E» برای مردان و عرض «C» برای زنان است.

اگر این کافی نیست، می توانید یک تناسب پهن را انتخاب کنید که تناسب شل تری را در اطراف کل پا ایجاد می کند. برای آقایان، گزینه مناسب بسیار گسترده ای نیز وجود دارد که حداکثر فضا را برای راحتی بیشتر فراهم می کند.

اگر می‌خواهید چه اندازه Skechers بخرید، بهتر است اندازه معمول خود را انتخاب کنید. با این حال، به دلیل تناسب راحت آنها، برخی افراد متوجه می شوند که آنها کمی جادارتر از آن چیزی هستند که شما انتظار دارید.

بهترین راه حل این است که Skechers انتخابی خود را امتحان کنید و تصمیم بگیرید که چه چیزی برای شما مناسب است.

اگر یک جفت Skechers دارید که کمی بیش از حد تنگ هستند، ممکن است تعجب کنید که آیا می توانید آنها را دراز کنید. آنها را با یک جفت جوراب ضخیم در اطراف خانه بپوشید و این کار را انجام می دهد و به تدریج به شل شدن آنها کمک می کند.

اگر اسکچرهای شما از چرم ساخته نشده‌اند، معمولاً می‌توان آن‌ها را در یک چرخه ملایم با ماشین شستشو داد. قبل از شستشو از اسپری محافظ استفاده کنید تا از لکه های آب محافظت کنید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.