پیرزنی با چرم مصنوعی نازک برای خود دندان مصنوعی درست کرد

چرم مصنوعی نازک دارای زیبایی طبیعی است که برخلاف بسیاری از مواد با افزایش سن بهبود می یابد. اگرچه هر پوست یا پوستی متفاوت است، اما سازندگان چرم تلاش می‌کنند تا بهترین ویژگی‌های آن را نشان دهند، چه ظاهری کاملاً آنیلین باشد یا ظاهری «برهنه» در صورتی که به طرز ماهرانه‌ای برای ترکیب دوام و مراقبت آسان ساخته شده باشد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد انواع مختلف چرم، برگه اطلاعات ما، اصطلاحات چرم را بررسی کنید.چرم از دیرباز جزء کالاهای لوکس بوده است، از کیف های دستی تا کفش و لباس.

دارای کیفیت لمس و پوشیدن متمایز است که قابل تکرار نیست و به همین دلیل اغلب با فناوری لبه سخت ترکیب می شود تا حسی مجلل و شخصی تر را به کالایی که در غیر این صورت ناشناس است، ارائه دهد. مانند تمام مواد طبیعی، تجربه کاربری را ایجاد می کند که احساسی تر و کمتر کاربردی است.

انواع مختلفی از چرم وجود دارد. برخی از انواع چرم از طریق طرز تهیه چرم متمایز می شوند. پوست حیوانات را می توان با دباغی سبزیجات، دباغی با کروم، جوشاندن و درمان پوست خام تهیه کرد. هر روش متفاوت دباغی باعث ایجاد نوع متفاوتی از چرم می شود.

چرمی که گیاهی دباغی شده است باعث ایجاد چرمی می شود که می تواند انعطاف پذیر و قوی باشد. یکی از ایرادات اصلی این نوع چرم این است که به راحتی توسط آب آسیب می بیند.

قرار گرفتن در معرض آب باعث تغییر رنگ چرم، چروک شدن و سفت شدن آن می شود. چرم دباغی گیاهی به دلیل استفاده از مواد گیاهی مختلف برای دباغی پوست نام خود را گرفته است.

دباغی کروم نوعی دباغی چرم است که از نمک برای دباغی چرم استفاده می کند. چرم دباغی شده کروم در صورت قرار گرفتن در معرض آب، شکل و لطافت خود را بهتر حفظ می کند.

یکی دیگر از مزایای این نوع چرم این است که می توان آن را در رنگ های مختلف دباغی کرد، برخلاف چرم دباغی گیاهی که در سایه های قهوه ای متفاوت است.

جوشاندن نوعی چرم تولید می کند که به طور سنتی برای لباس، اثاثه یا لوازم داخلی و سایر نیازهایی که نیاز به چرم انعطاف پذیر دارد استفاده نمی شود. فرآیند جوشاندن چرم سختی تولید می کند و اغلب به عنوان ماده صحافی برای کتاب ها استفاده می شود.

پوست خام فرآیندی است که در آن پوست حیوان کنده می شود و نازک و خشن می شود. سپس در محلول حاوی آهک خیس می شوند و سپس کشیده می شوند. از چرم خام برای کفش و سایر انواع بند و همچنین سر درام استفاده می شود.

هنگام انتخاب نوع چرم مورد نظر، باید کاربرد مورد نظر را در نظر بگیرید. چرم برای پروژه های بسیار متنوعی استفاده می شود که تشخیص اینکه چه نوع چرمی برای استفاده مورد نظر شما مناسب تر است مهم است.

نوع چرمی که برای اثاثه یا لوازم داخلی استفاده می شود بسیار متفاوت از نوع چرمی است که برای لباس یا زین استفاده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.