کودکی کیف اداری مردانه را بلعید

شاید ندانید، اما درست مانند یک شلوار جین خوب یا چند پیراهن با کیفیت آکسفورد، یک کیف اداری مردانه شیک نیز یکی از ضروریات لباس مردانه است.

اگر می‌خواهید شیک بمانید، حتی زمانی که وسایل باشگاه یا لپ‌تاپ خود را حمل می‌کنید، داشتن چیزی که هم شیک باشد و هم در حد کار ضروری است.

کیف های مردانه به نامرتب بودن یا نابالغ بودن شهرت دارند، اما این بیشتر به این دلیل است که بسیاری از مردان کیف های نامناسبی را خریداری می کنند.

بدانید کجا باید نگاه کنید و این سبک ساده کیف نه تنها به یک اکسسوری کاربردی، بلکه به بخشی ضروری از کمد لباس شما تبدیل خواهد شد.

با افزایش کیف‌های مردانه، ما در اینجا موارد دلخواه خود را برای همه چیز از رفت‌وآمدهای روزانه گرفته تا ماجراجویی‌های کوهستانی جمع‌آوری کرده‌ایم.

در سال های نه چندان دور، جفت کردن یک کوله پشتی با یک لباس معادل خرید یک کریس نوزاد یا گوش دادن به Coldplay بود. امروز اما داستان کاملا متفاوت است.

ظاهر کیف های چرمی براق و شیک به کوله پشتی ها این امکان را داده است که به یک انتخاب اداری شیک تبدیل شوند. جایگزین مناسبی برای کیف های سنتی بدون دست و مدرن.

هنگام خرید کیف برای دفتر باید چند نکته را در نظر داشته باشید: اول، اگر قصد خرید چرم را دارید، مطمئن شوید که 100% چرم است، و طبق آن این کار را انجام دهید.

همچنین ایده خوبی است که کیفی پیدا کنید که دارای یک محفظه یا جیب لپ‌تاپ باشد، و اگر می‌خواهید با کت و شلوار همراه باشد، مطمئن شوید که نازک و ظریف باشد،هیچ چیز خیلی حجیم نیست.

اگر به دنبال خرید یک کوله پشتی لوکس هستید، جایی بهتر از برونلو کوسینلی، برونلو کوسینلی، لباس مردانه ایتالیایی برای شروع وجود ندارد. این برند افسانه ای یک ظاهر طراحی ساده، کاردستی بی نظیر و جزئیات لوکس مانند تزئینات چرمی و کیسه گرد و غبار را ارائه می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.